Wyszukiwanie produktów

 

 

ALUMINIUM TC 40

Download as pdf

Date08.05.2019 SI
Material wierzchniALUMINIUM TC 40
Kod sprzedażyARA
Charakterystyka produktuFolia aluminiowa powlekana po stronie wierzchniej.
ZastosowaniePrzeznaczona do etykiet dekoracyjnych drukowanych i wytłaczanych. Świetnie nadaje się również do zastosowań wymagających trwałości.
Dane techniczne
Gramatura102g/m²DIN 53352
Grubosc39µmDIN 53370
Rozciagliwosc MD1.5%DIN 53455
Wytrzymalosc na rozciaganie MD150.0N/mm²DIN 53455
Mozliwosc zadrukuNadaje się do fleksografia, sitodruk i offset. Nalezy uzywac specjalnych farb przeznaczonych do materialów niechlonnych.
Informacje dodatkoweWymaga ostrożnego obchodzenia się, ponieważ powierzchnia jest podatna na powstawanie śladów, a krawędzie zwojów mogą być ostre. Dostępna tylko z klejem RC18.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały