Wyszukiwanie produktów

 

 

RAFLEX PLUS WHITE TC

Download as pdf

Date05.05.2019 SI
Material wierzchniRAFLEX PLUS WHITE TC
Kod sprzedaży9S
Charakterystyka produktuBiała, plastyczna, powlekana po stronie wierzchniej, zorientowana dwuosiowo folia na bazie mieszanek polimerowych.
ZastosowanieDo pojemników profilowanych i półelastycznych wymagających dopasowania. Ten materiał wierzchni zapewnia wysoką odporność na działanie wody, tłuszczu i chemikaliów.
Dane techniczne
Gramatura55g/m²ISO 536
Grubosc56µmISO 534
Nieprzejrzystosc85%ISO 2471
Mozliwosc zadrukuNadaje się do fleksografia, sitodruk i offset. Możliwość zastosowania druku termotransferowego na wybranych taśmach woskowo-żywicznych i żywicznych.
ZaletyDobre wlasciwosci przetwarzania. Dobra stabilnosc pasowania.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały