Wyszukiwanie produktów

 

 

PP CLEAR TC 50

Download as pdf

Date06.05.2019 SI
Material wierzchniPP CLEAR TC 50
Kod sprzedaży6L
Charakterystyka produktuPrzezroczysta, blyszczaca, dwukierunkowo orientowana, powlekana na stronie wierzchniej folia polipropylenowa.
ZastosowanieIdealny do zastosowań, gdzie wymagany jest efekt niewidocznej etykiety na twardych opakowaniach produktów kosmetycznych, artykułów chemii gospodarczej, napojów, farmaceutyków oraz w innych zastosowaniach.
Dane techniczne
Gramatura47g/m²DIN 53352
Grubosc51µmDIN 53370
Wytrzymalosc na rozciaganie MD150.0N/mm²DIN 53455
Wytrzymalosc na rozciaganie CD250.0N/mm²DIN 53455
Polysk80%DIN 67530/245º
Mozliwosc zadrukuNadaje się do fleksografia, sitodruk i offset, a także cyfrowe drukarki do etykiet Xeikon. Możliwość zastosowania druku termotransferowego na wybranych taśmach woskowo-żywicznych i żywicznych.
ZaletyBardzo wysoki polysk. Dobra stabilnosc wymiarów. Wysoka wytrzymalosc na rozciaganie i na rozerwanie. Dobra stabilnosc pasowania.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały