Wyszukiwanie produktów

 

 

PP WHITE TC 60

Download as pdf

Date06.05.2019 SI
Material wierzchniPP WHITE TC 60
Kod sprzedaży5N
Charakterystyka produktuBiala, blyszczaca, spieniona, dwukierunkowo orientowana, powlekana folia polipropylenowa.
ZastosowanieUniwersalna, biała, perłowa folia do sztywnych pojemników, gdzie wymagana jest dobra odporność na wodę, chemikalia i olej.
Dane techniczne
Gramatura46g/m²DIN 53352
Grubosc61µmDIN 53370
Wytrzymalosc na rozciaganie MD70.0N/mm²DIN 53455
Wytrzymalosc na rozciaganie CD165.0N/mm²DIN 53455
Nieprzejrzystosc80%DIN 53146/1
Polysk90%DIN 67530/160°
Mozliwosc zadrukuNadaje się do fleksografia, sitodruk i offset, a także cyfrowe drukarki do etykiet Xeikon. Możliwość zastosowania druku termotransferowego na wybranych taśmach woskowo-żywicznych i żywicznych.
ZaletyBardzo wysoki polysk. Dobra stabilnosc wymiarów. Wysoka wytrzymalosc na rozciaganie i na rozerwanie. Dobra stabilnosc pasowania.
CertyfikatyZastosowania do etykietowania żywności: prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy UPM Raflatac w celu uzyskania dokumentu deklaracji zgodności (DoC) i dalszych informacji dotyczących zgodności.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały