Wyszukiwanie produktów

 

 

PE CLEAR TC 100

Download as pdf

Date06.05.2019 SI
Material wierzchniPE CLEAR TC 100
Kod sprzedaży55
Charakterystyka produktuPrzejrzysta, blyszczaca, powlekana folia polietylenowa.
ZastosowanieUniwersalny materiał wierzchni do pojemników plastycznych i elastycznych, w przypadku których wymagana jest wysoka odporność na działanie wody, tłuszczu i chemikaliów. Półprzezroczystość materiału wierzchniego z folii umożliwia uzyskanie efektu braku etykiety.
Dane techniczne
Gramatura90g/m²ISO 536
Grubosc96µmISO 534
Mozliwosc zadrukuNadaje się do fleksografia, sitodruk i offset. Możliwość zastosowania druku termotransferowego na wybranych taśmach woskowo-żywicznych i żywicznych.
Informacje dodatkoweWierzchnia powłoka tego materiału poprawia wiązanie farby bez konieczności koronowania na prasie. Wszystkie folie z polietylenu mają tendencję do lekkiego obkurczania w kierunku zgodnym z obróbką maszynową w wyniku odprężenia folii po wykrawaniu.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały