Wyszukiwanie produktów

 

 

GOLDVAC

Download as pdf

Date05.05.2019 SI
Material wierzchniGOLDVAC
Kod sprzedaży24
Charakterystyka produktuWierzchni material metalizowany, o metalicznym polysku, na podlozu papierowym.
ZastosowaniePrzeznaczony do atrakcyjnych, dekoracyjnych etykiet. Odpowiedni w szczególności do etykietowania win, napojów, żywności i artykułów chemii gospodarczej.
Dane techniczne
Gramatura74g/m²ISO 536
Grubosc73µmISO 534
Wytrzymalosc na rozciaganie MD4.9kN/mISO 1924/1
Wytrzymalosc na rozciaganie CD3.1kN/mISO 1924/1
Mozliwosc zadrukuNadaje się do fleksografii i złocenia na gorąco. Warstwa metalizowana została pokryta lakierem akrylowym, co skutkuje znakomitą drukownością. Należy używać specjalnych farb przeznaczonych do materiałów niechłonnych.
ZaletyWykrawanie jest latwiejsze niz w przypadku folii, co znacznie przedluza zywotnosc wykrojnika. Jest to niedroga alternatywa dla tloczenia na goraco. Nadaje sie do etykietowania ostrych narozników.
Informacje dodatkoweMetalizowanie może ograniczyć absorpcję wody. Materiał nie jest zalecany do aplikacji zmywalnych.
Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialnościNasze zalecenia są oparte na najnowszych informacjach i doświadczeniu. Ponieważ stosowanie produktów odbywa się poza naszą kontrolą, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za żadne szkody z tym związane. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za właściwy dobór produktów do własnych celów i według własnego uznania. Użytkownicy muszą przestrzegać wszelkich stosownych przepisów i/lub wymogów dotyczących testowania gotowych produktów oraz są odpowiedzialni za wprowadzanie swoich produktów na rynek. Niniejsza publikacja nie stanowi żadnych gwarancji, jawnych ani dorozumianych, i jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorcy. Zabrania się przekazywania informacji w niej zawartych osobom trzecim. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowanie naszych produktów w połączeniu z innymi materiałami. Sprzedaż naszych produktów podlega zapisom ogólnych warunków sprzedaży UPM Raflatac. Użytkownicy są zobligowani do przestrzegania wszelkich stosownych przepisów. Ta publikacja zastępuje wszystkie wcześniejsze wersje. Wszystkie informacje mogą podlegać zmianie bez powiadomienia.

 ‭(Hidden)‬ Wiadomości

 ‭(Hidden)‬ Broszury

 ‭(Hidden)‬ Powiązane materiały