Poznaj naszych pracowników

Osoby pracujące w firmie UPM Raflatac dysponują wyjątkowymi umiejętnościami i mają różnorodne doświadczenia w wielu obszarach. Wyróżnia nas pasja do działania.

Poznaj kilku pracowników firmy UPM Raflatac ― ludzi, którzy mają swój wkład w jej dzisiejszy sukces. Za co cenią firmę, w której pracują?

Horizontal divider
Domenic Pavone, regionalny kierownik sprzedaży

Domenic Pavone

Regionalny kierownik sprzedaży

"W lutym tego roku minęło 14 lat, odkąd pracuję w naszej firmie. Bardzo cieszy mnie fakt, że nieustannie dowiadujemy się o różnych zastosowaniach końcowych naszych produktów. Wydaje się, że mają one nieskończenie wiele możliwości! UPM Raflatac sprawia, że czuję się częścią znacznie większego zespołu — bierzemy odpowiedzialność za nasze działania i poważnie angażujemy się na rzecz ochrony środowiska — bardzo mnie to cieszy."

Horizontal divider
Sharon Xiao, kierownik ds. zrównoważonego rozwoju w regionie APAC

Sharon Xiao

Kierownik ds. zrównoważonego rozwoju w regionie APAC

"Pracuję w UPM Raflatac od trzech lat, ale każdy dzień przynosi coś nowego, ponieważ jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o globalnym zasięgu. Najważniejszymi wewnętrznymi partnerami, z którymi współpracuję, są działy sprzedaży i jednostki biznesowe. Zrównoważony rozwój dotyczy wielu różnych obszarów. Codziennie mamy do czynienia z różnymi wyzwaniami i nowymi pomysłami, dzięki czemu nieustannie uczymy się i rozwijamy."

Horizontal divider
Vincent Tavernier, Kierownik ds. rozwoju działalności

Vincent Tavernier

Kierownik ds. rozwoju działalności w sektorze win, alkoholi i napojów rzemieślniczych

"Do UMP Raflatac dołączyłem około rok temu. Po sześciu latach pracy w sektorze energii odnawialnej marzyłem o powrocie do branży win. Moim zadaniem jest promowanie naszych produktów etykietowych wśród użytkowników końcowych, ale też wskazywanie trendów na rynku win i alkoholi oraz rozpoznawanie i przewidywanie potrzeb użytkowników końcowych. Umożliwiam tym samym firmie UPM stałe rozszerzenie oferty."

Horizontal divider