Raflatac na targach Labelexpo
21.9.2005Referat otwierający tegoroczne Labelexpo Europe wygłosił Thomas Rohweder, Senior Vice President, Raflatac Europe. W swojej prezentacji, zatytułowanej ‘The European label market – Trends, challenges and opportunities’ ('Europejski rynek etykietowy – Trendy, wyzwania i możliwości'), przedstawił ogólny zarys aktualnego klimatu na europejskim rynku etykietowym, omawiając trendy i wymogi związane z
opakowaniami na markowe produkty i koncentrując się na wyzwaniach i możliwościach rozwoju tego przemysłu.
Stawiamy na folie
Rozwój wymaga zasobów. Pamiętając o tym, firma Raflatac koncentruje się w swojej ekspozycji na coraz większej ofercie laminatów etykietowych dla różnych segmentów zastosowań końcowych, od etykietowania artykułów toaletowych i kosmetyków oraz opakowań na napoje, do etykietowania w logistyce i transporcie.
Niewidoczna etykieta jest coraz chętniej wybierana do etykietowania artykułów toaletowych i kosmetyków oraz opakowań na napoje. Firma Raflatac jest dobrze przygotowana na ten rozrastający się rynek, dysponując obszerną ofertą samoprzylepnych materiałów etykietowych, w skład której wchodzi cieszący się wielkim powodzeniem Raflaclear. Oferta produktów standardowych uzupełniona jest specjalnymi materiałami etykietowymi, jak np. nowy produkt Raflatac - Iridescent, atrakcyjna folia, która migocze kolorami tęczy, tworząc lustrzany połysk.
Produkty dla rozwijającego się segmentu opakowań PS
Raflatac spodziewa się masowego rozwoju w segmencie opakowań na napoje, ponieważ producenci piwa i aromatyzowanych i niealkoholowych napojów coraz cześciej rezygnują z etykiet klejonych na mokro, wybierając samoprzylepne materiały etykietowe. Dzięki ciagłym pracom rozwojowym, firma Raflatac jest znakomicie przygotowana do zaoferowania szerokiej gamy produktów, które wychodzą naprzeciw potrzebom segmentu opakowań na napoje, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.
Rozwój RFID
Firma UPM Rafsec, wiodący światowy producent etykiet RFID oraz pionier standardu EPC, również będzie obecna na wystawie. Poza prezentacją najnowszych innowacyjnych produktów RFID i demonstracją ich funkcjonalności i zasosowań, firma UPM Rafsec dostarczy zwiedzającym targi szczegółowych informacji o obecnym statusie RFID.
Kontakt w celu uzyskania dalszych informacji:
Raflatac Group Communications
Elisa Nilsson, Vice President, Communications
P.O. Box 53, 33101 Tampere, Finland
Tel. +358 204 16143, mobile +358 40 500 3150
raflatac@raflatac.com
www.raflatac.com
News 2005
7.12.2005
Raflatac na targach Labelexpo Asia 2005 »
2.12.2005
Sukces 'Pro Label Day' w Karolinie Północnej »
1.12.2005
REWE Group pilots RFID with UPM Rafsec Gen 2 inlays »
10.11.2005
Firma Raflatac, spółka UPM, uruchamia nową linię powlekającą w USA »
8.11.2005
Jetlaser Duoface firmy Raflatac otwiera nową erę w ręcznym etykietowaniu A4 w logistyce »
8.11.2005
Raflatac Film Festival - Prezentacja Folii Raflatac w Rosji »
29.9.2005
UPM Rafsec knocking down UHF RFID adoption barriers with sub-10 cent inlays »
22.9.2005
Firma UPM Raflatac ma podwoić moc produkcyjną foliowych samoprzylepnych materiałów etykietowych w Europie »
22.9.2005
UPM Rafsec uruchamia masową produkcję materiałów RFID w swojej fabryce w USA przed planowanym terminem »
21.9.2005
Firma Raflatac wydaje nowe katalogi dotyczące produktów i usług »
21.9.2005
Raflatac na targach Labelexpo »
13.9.2005
UPM Rafsec Gen 2 products now available »
12.9.2005
UPM nadal inwestuje w branżę etykietową »
29.7.2005
UPM Rafsec wprowadza w życie nową technologię produkcji na dużą skalę etykiet UHF RFID »
28.6.2005
UPM Rafsec unveils its Gen2 product portfolio featuring OneTenna »
22.6.2005
UPM Rafsec provides total RFID solutions in China through new system integrator partnerships »
2.6.2005
Raflatac będzie uczestniczyć w targach AsiaPACK AsiaPRINT 2005 »
10.5.2005
UPM Rafsec ma zbudować w USA fabrykę do produkcji etykiet RFID »
27.4.2005
Inauguracja programu Pro Label »
28.2.2005
Nowy terminal w Pensylwanii umacnia obecność firmy Raflatac w Ameryce Północnej »
21.2.2005
UPM Rafsec opens new sales office in Beijing »
11.2.2005
RFID Lab Finland opens to serve Finnish industry »
8.2.2005
Appointments at UPM Labelstock Business »
31.1.2005
Raflatac na targach PHARMtechexpo 2005 »
31.1.2005
UPM Rafsec expands in Europe with a new sales office in Germany »