Najlepsze etykiety na butelki do win i alkoholi

​W konkurencyjnej branży winiarskiej i alkoholowej liczy się przede wszystkim prezentacja butelki. Właściciele marek, od niewielkich wytwórni po czołowych światowych producentów, konkurują ze sobą na przepełnionych półkach sklepowych.

Firma UPM Raflatac pomoże Ci stworzyć przyciągające wzrok etykiety na butelki do win i alkoholi, aby uzyskać przewagę w walce o klienta. Nasza oferta obejmuje papiery i folie powlekane, niepowlekane, fakturowane i metalizowane, a także holograficzne i niemetalizowane foliowe materiały wierzchnie. Oferujemy także materiały i kleje odporne na działanie wody i lodu, a także wysoce przejrzyste folie, które zapewniają wybór spośród wielu różnych opcji etykietowania.
  
 
UPM Raflatac – atrakcyjne, wysokiej jakości etykiety na butelki do win i alkoholi
Horizontal divider

 Co sądzi Studio Parr o naszych materiałach etykietowych

​„Chcieliśmy stworzyć coś inspirującego i funkcjonalnego. Od samego początku widzieliśmy potencjał do realizacji atrakcyjnych wizualnie, niepowtarzalnych projektów, co niewątpliwie plasuje firmę UPM Raflatac na pozycji wiodącego specjalisty w branży”.

– Will Parr, dyrektor kreatywny, Studio Parr

 Wyszukiwanie produktu

Horizontal divider
Horizontal divider

​Estetyczny wygląd i niezrównane właściwości

Etykiety wykonane z fakturowanego lub wytłaczanego papieru zapewniają artystyczny lub postarzony efekt, jakiego oczekują konsumenci. Nasze metalizowane papiery i folie pozwalają uzyskać doskonały efekt wizualny, który odzwierciedla wysoką klasę produktu i podkreśla wrażenie jakości.

Oferowane przez nas produkty Ice i Ice Premium nie tylko doskonale się prezentują, ale także wytrzymują zmiany temperatur i wilgotności bez łuszczenia się, zwijania, odklejania krawędzi lub marszczenia. Nawet pod kilku godzinach w kubełku z lodem nasze etykiety Ice Premium nie tracą koloru, a po ich wyjęciu zarówno materiał, jak i kolory są nienaruszone — jakby zawsze były suche.

​Estetyczny wygląd i niezrównane właściwości 

​Etykiety przyjazne środowisku

Oferujemy materiały wierzchnie z certyfikatami FSC® i PEFC™, produkowane z surowca drzewnego, który pozyskano z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony i którego pochodzenie można łatwo zweryfikować.

Na potrzeby naszych produktów PP i PET wprowadziliśmy cieńsze i lżejsze nośniki, aby zmniejszyć obciążenie dla środowiska naturalnego. Podkłady mogą być poddawane recyklingowi w ramach naszego programu RafCycle.

​Etykiety foliowe – gdy chcesz zrobić wrażenie

Nasze etykiety foliowe doskonale nadają się do zastosowania cyfrowych lub tradycyjnych technologii druku, takich jak litografia offsetowa, typografia rotacyjna, sitodruk, fleksografia UV czy grawiura, dzięki czemu pozwalają tworzyć etykiety, które wyróżniają się wśród innych. Nasza oferta obejmuje również wybór wysoce przejrzystych foli VANISH, których połączenie z gładkim materiałem podkładowym i specjalnymi klejami o dużej przejrzystości pozwala na uzyskanie wysoce przezroczystych etykiet. Efekt jest porównywalny do wydruku bezpośrednio na powierzchni butelki przy zachowaniu większej swobody na etapie tworzenia projektu.

Horizontal divider

 Wiadomości o materiałach do etykietowania win i alkoholi

 

 

Lambrusco di Modena Bio: projekt w harmonii z naturąhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/lambrusco-di-modena-bio-wine-2017-3Lambrusco di Modena Bio: projekt w harmonii z naturą2017-04-10 13:00:00
Stardust: idealny wybór do bałkańskiego winahttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/stardust-wine-bottle-labels-2017-3Stardust: idealny wybór do bałkańskiego wina2017-03-15 13:00:00
For Kings and Actors: wyrafinowana prostota etykiet do win greckich http://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/for-kings-and-actors-wine-success-story-2016-6For Kings and Actors: wyrafinowana prostota etykiet do win greckich 2016-12-01 08:00:00
UPM Raflatac promuje etykietowanie i partnerstwo zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju podczas wystawy Ecomondo we Włoszechhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-promotes-sustainable-labelling-and-partnerships-at-ecomondo-2016-4UPM Raflatac promuje etykietowanie i partnerstwo zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju podczas wystawy Ecomondo we Włoszech2016-11-08 07:00:00
UPM Raflatac inauguruje inspirujące forum Wine & Design dla przemysłu winiarskiego http://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-launches-inspirational-wine-and-design-forum-for-the-wine-industry-2016-4UPM Raflatac inauguruje inspirujące forum Wine & Design dla przemysłu winiarskiego 2016-11-04 20:00:00