Wyszukiwanie produktu

Worki na krew i roztwory do kroplówek

Materiały etykietowe do worków na krew i butelek do infuzji - UPM Raflatac

Wymogi prawne i skrajne warunki związane z przechowywaniem i przetwarzaniem krwi oraz infuzją nakładają rygorystyczne wymagania na etykiety do worków i butelek do zbierania krwi oraz do infuzji.

Pierwotne etykiety na worki na krew

Wychodząc tym wymaganiom naprzeciw, opracowaliśmy gamę pierwotnych etykiet do worków na krew, które spełniają wszystkie postanowienia norm ISO 3826. W tych etykietach wykorzystuje się wyjątkowy klej, RP32 PB, odporny na temperatury od +121°C, występujące podczas sterylizacji parowej, aż do -80°C, jak również zamrażanie w etanolu do temperatury -50°C.p>

Nasza gama etykiet zawiera produkty odporne na przesuwnie, które współdziałają z różnymi plastyfikatorami stosowanymi w produkcji worków na krew z PVC, w tym z najczęściej stosowanym DEHP.

Wtórne etykiety na worki z krwią

Etykiety pobranej krwi są naklejane na etykiety pierwotne i muszą zawierać najważniejsze informacje na temat typu dawcy, identyfikatora, kodu produktu, zawartości, daty ważności, a także kod kreskowy umożliwiający monitorowanie. Etykiety do probówek do pobierania krwi również muszą zawierać ważne informacje na temat pacjenta.

Nasz klej RPMD to odporny na przesuwanie produkt do etykiet pobranej krwi, zapewniający dobrą przyczepność na probówkach do pobierania krwi. Klej RPMD zapewnia doskonałą przyczepność oraz spełnia wymogi dotyczące bezpieczeństwa pacjenta i inne przepisy krajowe.

Plastikowe pojemniki na kroplówki oraz etykiety wiszące do butelek do infuzji/transfuzji

Materiały do etykiet do butelek do infuzji muszą sprawdzać się w przypadku szkła oraz tworzyw sztucznych PP/PE. W niektórych przypadkach szklane oraz plastikowe worki i butelki mogą wymagać etykiet zawieszanych.

Nasz klej to odporny na przesuwanie produkt do etykietowania plastikowych worków i butelek do infuzji, zapewniający dobrą przyczepność przy różnych kształtach i rozmiarach pojemników.

Firma UPM Raflatac oferuje szeroki wybór materiałów do etykietowania, opracowanych i przetestowanych zgodnie z międzynarodowymi normami DIN 58-369, ISO 15137, ISO 15747 i ISO 15010.

Nasze samoprzylepne materiały do etykiet spełniają najwyższe wymagania odporności na naprężenia mechaniczne dla przedmiotów zawieszanych, niezależnie do rozmiarów butelki i warunków otoczenia.

Horizontal divider

Produkty do etykiet do worków na krew i butelek do infuzji

Aby poznać pełną ofertę produktową, użyj wyszukiwania produktu lub skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem UPM Raflatac.

 Wiadomości o materiałach dla farmacji i ochrony zdrowia

 

 

UPM Raflatac rozszerza ofertę o nowe innowacyjne rozwiązania etykietowe dla branży urządzeń medycznych i służby zdrowiahttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-expands-offering-with-new-innovations-for-medical-device-and-healthcare-labeling-2017-6UPM Raflatac rozszerza ofertę o nowe innowacyjne rozwiązania etykietowe dla branży urządzeń medycznych i służby zdrowia2017-09-14 07:00:00
UPM Raflatac pharma labelling with foresight at Pharmapack 2017http://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-pharma-labelling-with-foresight-at-pharmapack-2017UPM Raflatac pharma labelling with foresight at Pharmapack 20172017-01-26 10:00:00
Unijna dyrektywa dotycząca sfałszowanych produktów leczniczych: nowe przepisy dla producentów wyrobów farmaceutycznych oraz proste rozwiązanie etykietowe, możliwe do osiągnięcia w 2019 rhttp://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/the-eu-falsified-medicines-directive-new-legislation-for-pharmaceutical-manufacturers-2016-5Unijna dyrektywa dotycząca sfałszowanych produktów leczniczych: nowe przepisy dla producentów wyrobów farmaceutycznych oraz proste rozwiązanie etykietowe, możliwe do osiągnięcia w 2019 r2016-07-11 13:00:00

 Powiązane materiały