Wyszukiwanie produktu

Czy nadszedł czas na ponowną ocenę druku etykiet GHS?

UPM Raflatac — czy używane etykiety chemiczne są zgodne z GHS?

Chociaż produkty Twojej firmy mogą być aktualnie zgodne z przepisami krajowymi, przemyślenie strategii etykietowania i druku GHS niemal na pewno przyniesie Ci korzyści. Umożliwi to obniżenie kosztów i wyeliminowanie odpadów z operacji druku, a także wzmocnienie marki.

Przy tak dużym zagrożeniu trudno się dziwić, że wiele firm postawiło kwestię wymagań regulacyjnych nad wszystkimi innymi. Niektóre jednak mogły zbyt pośpiesznie podjąć decyzję o spełnieniu wymagań dotyczących etykiet GHS i przyjąć strategię druku, która nie spełnia ich długoterminowych potrzeb biznesowych.

Jeśli potrzebujesz pomocy w ocenie etykiet zgodnych z GHS lub metod drukowania w zależności od celów firmy, UPM Raflatac może zaoferować Ci swoje usługi. Nasi eksperci podejmą współpracę w celu zrozumienia potrzeb Twojej firmy i przygotują zalecenia, które pomogą zamienić koszty zgodności z przepisami na stałą przewagę nad konkurencją.

    

Aby poznać pełną ofertę produktową, użyj wyszukiwania produktu lub skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem UPM Raflatac.

 Wiadomości o materiałach do etykietowania olejów i chemii przemysłowej

 

 

Etykiety GHS: gotowi na zmianę myślenia?http://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/ghs-label-changes-2016-6Etykiety GHS: gotowi na zmianę myślenia?2016-11-21 09:00:00
UPM Raflatac rozszerza ofertę samoprzylepnych produktów etykietowych dzięki uzyskaniu zgodności ze standardem BS5609http://www.upmraflatac.com/emea/pl/news/details/upm-raflatac-extends-its-range-of-self-adhesive-label-products-with-bs5609-approval-2016-4UPM Raflatac rozszerza ofertę samoprzylepnych produktów etykietowych dzięki uzyskaniu zgodności ze standardem BS56092016-06-27 11:00:00

 Broszury o materiałach do etykietowania olejów i chemii przemysłowej

 Powiązane materiały